Kitapla Beraber İlerleyen Video Dersler

Paketimizi kullanan öğrenciler, kendilerine gönderilen dökümanla birlikte konu anlatımını ve soru çözümünü öğretmenimizle birlikte gerçekleştiriyor.

 

 İçerik Tek Dersler Paketler
Kitap
Video konu anlatımı
Video soru çözümü
Yeni nesil soru paketi
İzleme sınırı Sınırsız Sınırsız
Süre sınırı Gireceğiniz sınava kadar Gireceğiniz sınava kadar
Fiyat

Not: Tekli ders veya paket almanız gözetmeksizin, her dersin içerisinde yeni nesil sorular mevcuttur. Yukarıdaki tabloda bahsi geçen yeni nesil soru paketi her dersin içerisindeki yeni nesil sorulardan bağımsız, tamamen ayrı bir paket olarak sunulmuştur. Bu pakete herhangi bir paketi alanlar erişebilir. (Örnek: TYT, AYT veya Geometri üçgenler)

Örnek Videolar

Örnek konu anlatım videosu

Örnek soru çözüm videosu

Örnek soru çözüm videosu (yeni nesil)

Sıkça sorulan sorular

Derslerimiz lise temeli zayıf olan bir öğrencinin çalışabileceği seviyede oluşturulmuştur. 

Derslerimizin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermek için örnek derslerimizi inceleyebilirsiniz.

Kredi kartıyla yapılan ödemeleriniz direkt olarak hesabınıza tanımlanır. Havale/Eft yöntemiyle yaptığınız ödemeler ise ödeme teyit edildikten sonra ders hesabınıza tanımlanır.

Derslerimiz her yıl müfredata uygun olarak güncellenmektedir.
Evet, ders içeriğinizden PDF dosyalarını indirebilirsiniz. Ayrıca toplu paket alımlarında PDF kitapçığını adresinize gönderiyoruz.
Dersimizi paket olarak alan öğrenciler dışında kitap gönderemiyoruz. Video ders ve kitaplarda indirimlerden yararlanmak için paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Maalesef, dersleri birden fazla kişi kullanamaz.

Sistemimiz üzerinden kullanıcıların IP adresleri, derse katılımda yer, tarih ve saat kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.

 

Dersleri gireceğiniz sınava kadar kullanabilirsiniz.

Videolu derslerimiz üzerinden soruların çözümlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer kafanıza takılan herhangi bir soru varsa yorum kısmından belirtebilirsiniz.